MARLIN Reality

KOMPLEXNÍ SLUŽBY
V OBLASTI DEVELOPERSKÝCH PROJEKTŮ

Služby

PRÁVNÍ SLUŽBY ENGINEERING
MARKETING PROJEKTU VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ
PRODEJ STAVEBNÍ DOZOR
JEDNÁNÍ S KLIENTY PUBLIC RELATIONS
PROVOZNÍ SPRÁVA

Projekty

MARLIN MARLIN

26.01.2022
Správa objektu MARLIN    
> více
Inopark Inopark

13.09.2018
 Správa objektu Inopark.
> více
Rezidence Zelný trh Rezidence Zelný trh

12.10.2012
Dům v centru života  Místo v samém srdci historického středu královského města Uherského Hradiště získalo svůj název ve středověku díky tržišti se zemědělskými produkty. Dávno předtím tímto místem protékala městská strouha Rechla, později zasypána.  Dřívější živelná a nejednotná výstavba domů a objektů v tomto místě vedla jednak k zachování některých objektů, ale také ke zbourání řady jiných a jejich nahrazení novějšími domy. Například bývalá Ztracená ulice se zde opravdu „ztratila“.  Rezidence Zelný trh bude mít tu čest nalézat se na místě bývalého domu číslo popisné 47. Vytvoří tak nově přechod mezi historií a budoucností.  
> více
Dům U Hroznu Dům U Hroznu

25.07.2012
Projekt rekonstrukce domu U Hroznu je realizován na Masarykově náměstí v centru Uherského Hradiště. Poloha je ideální v dostupnosti veškerých úřadů a institucí ve městě. S obnovenými kancelářemi České pojišťovny nabídne projekt v celkem pěti patrech nové prostory pro kanceláře a v přízemí zajímavé obchodní prostory s průchodem na Zelný trh. V každém patře domu bude sociální zařízení a kuchyňka, chodby budou osazeny dlažbou a kanceláře koberci. Samozřejmostí je kvalitní energeticky šetrné osvětlení a vytápění v celém objektu. Do září 2012 je možno prostory částečně upravit dle požadavků nájemníka.
> více
Relax Park Třeboň Relax Park Třeboň

25.11.2010
Moderní apartmánový areál Relax Park Třeboň je umístěn na západním konci města v bezprostřední blízkosti populárních lázní Aurora.
> více
TRIANGL TRIANGL

22.08.2012
Vědeckotechnický park (VTP) TRIANGL v centru města Uherské Hradiště je projektem orientovaným do oblasti inovačního podnikání, nových technologií a odborného vzdělávání. Je mimořádnou šancí pro podnikatele, živnostníky a absolventy s inovačními nápady, neboť jim přinese podporu jejich podnikatelských plánů a příležitost získat výhodný pronájem kancelářských, školících a obchodních prostor.   Všechny plochy budou zájemcům k dispozici již ke konci roku 2013 a jejich hlavní výhodou bude jejich kompletní vybavení nábytkem, kancelářskou technikou a klimatizací. Chybět nebudou ani přednáškové sály, konferenční místnost, jídelna či možnost vnitřních parkovacích míst. Nájemci získají přístup k dotovaným poradenským, ekonomickým, účetním, právním a marketingovým službám stejně jako i k možnostem cenově zvýhodněné rekvalifikace a školení pod vedením zkušených expertů. Součástí zázemí budou také dotované technické služby jako například recepce, telefonní centrála či sekretariát. VTP TRIANGL bude umístěn ve třech samostatných budovách propojených společnou terasou. Dvě budovy jsou zcela nové, jedna původní pak kompletně zrekonstruovaná. Areál bude průchozí a volně otevřený pro pěší ze všech směrů. VTP TRIANGL bude fungovat v úzké spolupráci s vysokými školami, vědeckými pracovišti a výzkumnými ústavy a zahrne tři základní funkce – podnikatelský inkubátor, centrum pro transfer technologií a Business Angels. Podnikatelský inkubátor nabídne dokonalé prostředí pro začínající inovativní firmy, které budou mít možnost zvýhodněného nájmu a služeb. Inkubátor podpoří vznik nových firem s inovačním potenciálem a inovační aktivity už existujících malých a středních firem. Je vhodný například pro firmy založené studenty, akademickými pracovníky, absolventy univerzit v regionu nebo společnosti s vazbou na výzkum a vývoj ve Zlínském kraji. Centrum pro transfer technologií ve spolupráci s výzkumnými institucemi a vysokými školami v regionu bude poskytovat služby, které pomáhají přesunu technologií do malých a středních firem na domácí i mezinárodní úrovni. Centrum současně poskytne odborné poradenství a potřebné zdroje pro realizaci technologického transferu. Nebude však provozovat vlastní výzkumná pracoviště ani výzkumy jako takové.Business Angels znamená podporu vznikajících malých a středních podniků, propojení s privátními investory, kteří přinášejí kapitál potřebný na rozvoj rychle rostoucích společností nebo nově založených firem. Právě menší a střední firmy získávají v počáteční fázi svého vzniku velmi obtížně vhodné financování pro své projekty. V rámci rozvoje sítí Business Angels jim mohou pomoci také databáze investorů, profily projektů dalších firem i poradenství. 
> více
Rezidence Hradební Rezidence Hradební

19.04.2010
Exkluzivní bydlení v centru Uherského Hradiště V samém srdci královského města Uherské hradiště vzniká architektonicky ojedinělý projekt RESIDENCE HRADEBNÍ. Projekt, jenž charakterizuje vysoce kvalitní architektura či moderní interiérové a dispoziční řešení, splňuje ty nejpřísnější kritéria pro luxusní bydlení.
> více

Copyright © 2012 MARLIN REALITY
design by WIDDEN Media | Tvorba stránek Machin.cz, webhosting hostservis.cz